İskele, Yeniboğaziçi ve Gazimağusa Belediyeleri 3 gün süren hizmet içi eğitim seminerlerine katıldı

İskele Belediyesi personeli, Yeniboğaziçi ve Gazimağusa Belediyesi personelleriyle birlikte, 3 gün süren hizmet içi eğitim seminerlerine katıldı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav Meslek Yüksek Okulunda görev yapan Öğretim Görevlileri Kudret Armağanve Serkan Yıldız tarafından verilen hizmet içi eğitim programına katılım yoğun oldu. Toplumsal Gelişim Hareketi (TOGEH) ve 3 belediyenin ortaklaşa düzenlediği eğitim semineri 28-30 Kasım tarihleri arasında 3 gün sürdü.

MOTİVASYON OTOBÜSÜ İSKELE’DEYDİ

Türkiye’de son dönemde adından sıkça söz ettiren Motivasyon Otobüsü ’nün mimarı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav Meslek Yüksek Okulunda görev yapan Öğr. Gör. Kudret Armağan  ülkemizde de bir ilke imza attı. Motivasyon otobüsünü ilk kez KKTC’ye getiren Armağan, İskele Bekirpaşa Lisesi’nin bahçesine park edilen motivasyon otobüsünde 8. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.  Armağan ve Motivasyon otobüsü,  öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı.  ‘Öğrencilerin hayatlarında iz bırakacak bir proje’ olarak tanımlanan Motivasyon Otobüsü, öğrencilerin kendilerine olan inançlarını ve çevresiyle olan etkileşimlerini daha da arttırmayı, algılarını yükseltmeyi ve çevrelerinde gördükleri her şeye merakla bakmalarını sağlıyor.

ÖZEL ÇOCUKLAR DA MOTİVASYON OTOBÜSÜ’NDE…

Eğitim anlayışına yeni bir boyut kazandıran Motivasyon Otobüsü, Gazimağusa’da hizmet veren Özel Eğitim Merkezi’nde de özel çocuklarla bir araya geldi. Kudret Armağan; özel çocuklara, motivasyon artırıcı eğitimin yanı sıra iletişim, teknoloji, liderlik ve girişimcilik yönlerinin geliştirilmesine de katkıda bulundu.

HİZMET İÇİ EĞİTİM 3 GÜN SÜRDÜ

İskele, Yeniboğaziçi ve Gazimağusa Belediyesi personelleri,  Toplumsal Gelişim Hareketi (TOGEH) ile işbirliğinde düzenlenen, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav Meslek Yüksek Okulunda görev yapan Öğr. Gör. Kudret Armağanve Serkan Yıldız tarafından verilen hizmet içi eğitim programına katıldılar. 3 gün süren eğitim semineri kapsamında 3 belediyenin personeline; Motivasyon ve stres yönetimi, Kurum içi iletişim ve Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi ile Organizasyon Yönetimi ve Planlama konuları üzerine eğitim verildi.

SADIKOĞLU: “SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE ÖNEM VERİYORUZ”

3 Belediye ve Toplumsal Gelişim Hareketi’nin işbirliğinde gerçekleşen hizmet içi eğitim semineri ve Motivasyon Otobüsü ile ilgili konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu; işbirliklerinden ötürü Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacılar’a ve TOGEH Başkanı Doç. Dr. Sibel Dinçyürek’e teşekkür etti. İskele Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projelerine ayrıca önem verdiklerini ifade eden Başkan Sadıkoğlu, bu kapsamda ülkemize ilk kez gelen Motivasyon Otobüsü’nün güzel bir projeye imza attığına dikkat çekti. Türkiye’de bu konuda önemli bir misyon yürüten Öğretim Görevlisi Kudret Armağan’ı da tebrik etti.

2019-12-02T10:12:47+00:00 2 Aralık 2019|