KTBB Heyeti Çeşme’yi ziyaret etti

İzmir’deki temaslarını sürdüren Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) Başkanı ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ile beraberindeki heyet, bugün Çeşme Dalyan’da gerçekleşen 4. Aşk Festivali’ne katıldı. Festival alanı ve stantları gezen belediye başkanları ülkemizde de gerçekleşen festivallerle ilgili de fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerinin çok yararlı geçtiğini ifade eden Özçınar, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’a bir de anı plaketi takdim etti. Dalgıç daha sonra KTBB Heyeti onuruna bir yemek verdi.

KTBB heyeti yarın temaslarını tamamlayarak KKTC’ye dönecek.

Özçınar’ın başkanlığındaki KTBB heyetinde, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, Yeni Erenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak, Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip, Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy, İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Serdarlı Belediye Başkanı Halil Kasım, Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan, Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan, Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan ve Akıncılar Belediye Başkanı Hasan Barbaros yer alıyor.

2018-10-20T15:07:56+00:00 20 Ekim 2018|