Özçınar, BRTK’nın 55. Kuruluş Yıldönümünü kutladı

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun (BRTK) 55. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

BRTK Müdürü Aysu Basri Akter’e bir kutlama mesajı gönderen Özçınar, “1963 yılında, yokluklar içinde var edilerek, büyük emek ve çabayla yoluna devam eden Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun 55. Yıldönümünün kutlanıyor olması bizler için bir gururdur” dedi.

Mahmut Özçınar mesajında, toplumsal varoluş mücadelesi sırasında verilen hizmet ve her yıl kendini geliştirerek kamu yayıncılığını sorumluluk ilkesiyle birleştiren BRTK’nın, halkın dünyadaki sesi olduğuna da dikkat çekti. 

BRTK’nın bugün, radyo, televizyon ve internet ortamında, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak dünyaya ulaşmasının da ayrı bir gurur yaşattığını kaydeden Özçınar mesajında, “bu vesileyle,

BRTK’nın 55. Yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlar, size ve kurum personeline başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Özçınar’ın mesajının tamamı şöyle:

“Sayın Aysu Basri Akter;

1963 yılında, yokluklar içinde var edilerek, büyük emek ve çabayla yoluna devam eden Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun 55. Yıldönümünün kutlanıyor olması bizler için bir gururdur.

Toplumsal varoluş mücadelemiz sırasında verilen hizmet ve her yıl kendini geliştirerek kamu yayıncılığını sorumluluk ilkesiyle birleştiren BRTK, halkımızın dünyadaki sesidir.

BRTK’nın bugün, radyo, televizyon ve internet ortamında, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak dünyaya ulaşması da hepimize ayrı bir gurur yaşatmaktadır.

Bu vesileyle, BRTK’nın 55. Yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlar, size ve kurum personeline başarılar dilerim.”

                                         K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı

                                                                                   Mahmut ÖZÇINAR

2018-12-25T10:49:24+00:00 25 Aralık 2018|