Özçınar: “Denktaş’ı, sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz”

K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Büyük Devlet Adamı Rauf Denktaş’ı, aramızdan ayrılışının 7’nci yılında birkez daha sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz” diyen Özçınar, Kıbrıs Türk Halkı’nın, duruşu ile tüm dünyada takdir edilen Ulusal Mücadele Lideri Denktaş’ı asla unutmayacağıını, tarihteki ve kalplerindeki müstesna yerini daima koruyacağını vurguladı.

Mahmut Özçınar mesajında, “dik ve kararlı duruşuyla, Kıbrıs Türk Halkı’nın varoluşu için verdiği mücadeleyi O’ndan aldığımız ilhamla yüceltmeli, hedeflerimizi büyük tutmalıyız” dedi.

Özçınar “merhum Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş’ı rahmetle anar, aziz hatırası önünde bir kez daha saygı ve minnetle eğiliyoruz” ifadelerini kullandı.

Özçınar’ın mesajı şöyle:

Büyük Devlet Adamı Rauf Denktaş’ı, aramızdan ayrılışının 7’nci yılında birkez daha sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

Kıbrıs Türk Halkı, duruşu ile tüm dünyada takdir edilen Ulusal Mücadele Lideri Denktaş’ı asla unutmayacak, tarihteki ve kalplerindeki müstesna yerini daima koruyacaktır.

Dik ve kararlı duruşuyla, Kıbrıs Türk Halkı’nın varoluşu için verdiği mücadeleyi O’ndan aldığımız ilhamla yüceltmeli, hedeflerimizi büyük tutmalıyız.

Merhum Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş’ı rahmetle anar, aziz hatırası önünde bir kez daha saygı ve minnetle eğiliyoruz

K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı

Mahmut Özçınar

2019-01-12T07:48:11+00:00 12 Ocak 2019|