Özçınar: “Öğretmenlerimizin toplumların gelişmesinde büyük katkıları var”

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm öğretmenleri kutladı.

Emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen öğretmenlik mesleğinin aynı zamanda çok kutsal bir görev olduğunu söyleyen Özçınar, toplumların gelişmesinde de büyük katkıları olduğunu vurguladı.

Özçınar, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği özel bir gün olan 24 Kasım’da, gençlerimizi fedakarlıkla geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin toplumların gelişmesinde büyük katkıları olduğunu da vurgulamak isterim” ifadelerini kullandı.

Mahmut Özçınar, “24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, aydınlık yarınların temelinin atılmasında büyük katkı koyan tüm öğretmenlerimizi sevgi ve saygı ile selamlar, yürekten kutlarım” dedi.

Özçınar’ın mesajı şöyle:

Emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen öğretmenlik mesleği aynı zamanda çok kutsal bir görevdir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği özel bir gün olan 24 Kasım’da, gençlerimizi fedakarlıkla geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin toplumların gelişmesinde büyük katkıları olduğunu da vurgulamak isterim.

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, aydınlık yarınların temelinin atılmasında büyük katkı koyan tüm öğretmenlerimizi sevgi ve saygı ile selamlar, yürekten kutlarım.

 

 

 

K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı

 

Mahmut Özçınar

 

2018-11-23T06:56:26+00:00 23 Kasım 2018|