Özçınar’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Halkın haber alma hakkını sağlayan gazetecilerin, toplumların aydınlanmasına çok büyük katkıları olduğuna vurgu yapan Özçınar, demokrasinin güçlenmesine büyük katkıları olan basın emekçilerinin büyük özveri gerektiren mesleklerini zor koşullar altında yürüttüğüne dikkat çekti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle mesleki sorumluluk bilinciyle, tüm zorluklara rağmen fedakarlık ve özveri içinde görevlerini yerine getirmeye çalışan değerli basın çalışanlarını kutlayan Özçınar, gazetecilerin, büyük fedakarlıklarla yürüttükleri çalışmalarında başarılar diledi.

Özçınar’ın mesajı şöyle:   

Halkın haber alma hakkını sağlayan gazetecilerin, toplumların aydınlanmasına çok büyük katkıları vardır. Demokrasinin güçlenmesine büyük katkıları olan basın emekçileri büyük özveri gerektiren mesleklerini zor koşullar altında yürütmektedir.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle mesleki sorumluluk bilinciyle, tüm zorluklara rağmen fedakarlık ve özveri içinde görevlerini yerine getirmeye çalışan değerli basın çalışanlarını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. Halkın gözü kulağı olan gazetecilerin, büyük fedakarlıklarla yürüttükleri çalışmalarında başarılar dilerim.   

                                         K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı

                                                                                              Mahmut Özçınar

2019-01-10T07:57:11+00:00 10 Ocak 2019|