Güzelyurt Polis Müdürlüğü görevinden Polis Genel Müdürü 1’inci mevkiine atanan Eybil Efendi Cuma günü saat 12:00’da Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a veda ziyaretinde bulundu.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar kabulde yaptığı konuşmada Eybil Efendi’nin bölgedeki 5 yıllık görev süresinde gerek Belediye gerekse diğer kurumlarla işbirliği ve uyum içerisinde çalıştıklarına dikkat çekti.Yeni görevinde de aynı başarıyı göstereceğinden hiç şüphesi olmadığını kaydeden Özçınar Eybil Efendi’ye yeni görevinin ülkeye hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Güzelyurt Polis Müdürü Eybil Efendi de 5 yıllık görev süresinde gerek Güzelyurt Belediyesi gerekse diğer kurumlarla bölge insanının daha iyi hizmet alması için birlikte gece gündüz demeden doğal afet ve trafik konularında güzel bir işbirliği içinde çalıştıklarını ifade etti.

Güzel duygu ve düşüncelerle Güzelyurt’tan ayrılacağını kaydeden Efendi, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a göstermiş olduğu işbirliğinden dolayı teşekkür etti.