Mahmut Özçınar, çocukların bayramını kutladı

K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında çocuklara huzur ve barış içinde yaşayacakları bir dünya temenni etti.

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çocuklarımıza yaşattığı sevinç ve neşeyle biz büyükler de her yıl farklı bir heyecan duyuyoruz” diyen Özçınar, yarınların teminatı çocukların gözlerindeki pırıltının toplumun geleceği ile ilgili kendilerini daha da umutlandırdığını belirtti.

Mesajında çocukların bayramını kutlayarak, huzur ve barış içinde yaşayacakları bir dünya temenni eden Özçınar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni açan ve 23 Nisan’ı bir bayram olarak çocuklara armağan eden Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü de saygı ve minnetle andığını ifade etti.

Özçınar’ın mesajı şöyle:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çocuklarımıza yaşattığı sevinç ve neşeyle biz büyükler de her yıl farklı bir heyecan duyuyoruz.

Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın gözlerindeki pırıltı toplumumuzun geleceği ile ilgili bizleri daha da umutlandırıyor.

Bizlere bugün düşen görev, çocuklarımızın her zaman daha iyiyi hak ettiği bilinciyle çalışmak, sevgi ve kardeşlik duygusunun hakim olduğu, her konuda bilinçli, ufku ve bakış açısı geniş çocuklar yetiştirmektir.

Bu özel gün dolayısıyla günlerimizi renklendiren çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlar, huzur ve barış içinde yaşayacakları bir dünya temenni ederim.

Bu vesilesiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni açan ve 23 Nisan’ı bir bayram olarak çocuklarımıza armağan eden Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü de saygı ve minnetle anarım.

2019-04-22T06:21:16+00:00 22 Nisan 2019|