Özçınar, BRTK’nın 56. Kuruluş Yıldönümünü kutladı

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun (BRTK) 56. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

BRTK Müdürü Meryem Özkurt’a bir kutlama mesajı gönderen Özçınar, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun 1963 yılında yaşanan acı hadiseler esnasında Kıbrıs Türk Halkının sesi olduğuna dikkat çekerek, çok önemli bir görevi yerine getirdiğini vurguladı.

“Halkımıza umut ve haber alma hakkı sağlayan Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun varlığı büyük bir gurur vesilesidir” diyen Özçınar mesajında, verilen çok kıymetli emeklerle bu misyonun bugün de sürdürüldüğünü, gelişen teknoloji de yakalanarak takdir edilen çalışmalara devam edildiğini belirtti.

Mahmut Özçınar, başta BRTK Müdürü Meryem Özkurt olmak üzere tüm BRTK çalışanlarını tebrik ederek başarılar diledi.

Özçınar’ın mesajının tamamı şöyle:

Sayın Meryem Özkurt;

1963 yılında yaşanan acı hadiseler esnasında Kıbrıs Türk Halkının sesi olan Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun 56. Kuruluş Yıldönümünü kutlarım.

Yaşanan tüm imkansızlıklara rağmen, bu çok önemli görevi yerine getirerek, halkımıza umut ve haber alma hakkı sağlayan Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun varlığı büyük bir gurur vesilesidir.

Dün olduğu gibi, bugün de, çok kıymetli emeklerle, bu misyonunu sürdüren BRTK, gelişen teknolojiye ayak uydurarak takdir edilen çalışmalarına devam etmektedir.

Başta şahsınız olmak üzere, tüm BRTK çalışanlarını en içten duygularımla tebrik eder, daha nice başarılara imza atmanızı dilerim.

                                                           K.T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı

                                                                                   Mahmut ÖZÇINAR

2019-12-24T13:32:35+00:00 24 Aralık 2019|