YDP’den Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e ziyaret

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu, YDP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya ve YDP Lefkoşa İlçe Başkanı Emre Dalgıç ile birlikte Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, YDP Milletvekili ve YDP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya ve YDP Lefkoşa İlçe Başkanı Emre Dalgıç’ın ziyareti için teşekkür ederek, her fırsatta bir araya gelerek, hem Gazimağusa’da yaptıklarını ve yapacaklarını hem de ülke gündemini konuşacaklarını ve görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Başkan olmadan önceki dönem de dahil istişarelerinin devam ettiğini ifade eden Başkan Arter, ülke gündemiyle birlikte meclis çalışmalarını da konuşacaklarını söyledi.

YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu ise, parti olarak en son yapılan belediye seçiminde Başkan İsmail Arter’i desteklemelerinin ne kadar doğru bir karar  olduğunu Başkan İsmail Arter’in yaptığını çalışmalarla gördüklerini ifade ederek, genel konuları istişare edeceklerini söyledi.    

2019-12-02T07:31:12+00:00 29 Kasım 2019|