Belediye Başkanı İsmail Arter KKTC Emekli Polis Derneği’nin yemekli etkinliğine katıldı

İSMAİL ARTER: “YEREL YÖNETİMLER VE ÜLKE MENFAATİ İÇİN

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIN GÖRÜŞLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

KKTC Emekli Polisler Derneği, Türkiye’de yaşanan terör olaylarından dolayı iptal edilen yılbaşı yemeğinin yerine yemekli etkinlik düzenledi. Birlik ve beraberlik adına yapılan etkinlikte dernekte 25 yıl hizmet plaketi verildi.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada; emekli polisler ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu, toplum tarafından görevde bulunduğunuz süre zarfında verdiğiniz hizmetlerinin bilindiğini, polis mesleğinin zor olduğunu, ülkemizdeki sukünetin polisler tarafından sağlandığını söyledi. Gazimağusa Belediyesi olarak yerel yönetim ve ülkemiz menfaati için sivil toplum kuruluşları ile görüş alış verişine devam ettiğini bu kapsamda emekli polis derneği ile de istişare içerisinde olduklarının altını çizdi. Ülkeye hizmetlerinden dolayı tüm emekli polislere ve şuan görevi başındaki polis teşkilatına teşekkür etti.

KKTC Emekli Polis Derneği Başkanı Nurettin Çırakoğlu, ülkemizde önemli hizmetleri olan polis emeklileri mensuplarının birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını, polis teşkilatı ile sürekli istişare içeresinde olduklarını söyledi. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.