GAZİMAĞUSA KAYMAKAMI DÜRDANE ACI BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ARTER’İ ZİYARET ETTİ

Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret ederek, kent genelindeki konularla ilgili görüş alışverişi yaptı. Başkan İsmail Arter ile Kaymakam Dürdane Acı şehirle ilgili konularda görüş alışverişinde bulunarak ileride yapmayı planladıkları çalışmaları görüştü.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı’nın belediye ziyaret etmesinin kendilerini şereflendirdiğini ifade ederek, sık sık temasta oldukları kaymakamlık ile sürekli işbirliği yaptıklarını ve uyumlu bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Gazimağusa için önemli bir sorun olan yağmur sularını pekçok noktada yaptıkları çalışmalarla giderdiklerini ifade eden Arter, dengeli olarak yürüttükleri geniş kapsamlı çalışmalarda, sosyal kültürel etkinliklere ve çevreyle ilgili çalışmalara da önem verdiklerini belirtti. Başkan İsmail Arter, Kaymakam Dürdane Acı’ya ve belediyeyle uyumlu çalıştığını ifade ettiği Kaymakamlık personeline ziyaret için teşekkür etti.

Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı ise konuşmasında Gazimağusa Belediyesi ile yakın işbirliğinde görev yürüttüğünü ifade ederek, zaman zaman Belediyeye yaptıkları taleplerine olumlu cevap aldıkları için memnuniyetini ifade etti. Kaymakam Acı, belediye ile işbirliğini ileri götürecek ortak çalışmalar yapmak istediklerini ifade ederek, özellikle çevre konusu olmak üzere sosyal, kültürel ve altyapı çalışmalarına verdiği önemden dolayı Belediye Başkanı İsmail Arter’i tebrik edip teşekkür etti.